سبد خرید
{{item.quantity}}
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
{{item.promotion_discount|number}} تومان تخفیف
{{item.total|number}} تومان
مبلغ قابل پرداخت
{{model.subtotal|number}} تومان
ثبت سفارش
سبد خرید شما خالی است

گوشی موبایل شیائومی مدل ردمی نوت 17 پرو مکس 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max 5G 128GB 8GB RAM

از {{model.count}} نظر
خرید گوشی شیائومی مقایسه
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
گارانتی
گارانتی را انتخاب کنید.
ویژگی‌ها
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
تاریخ معرفی
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۵ برابر با ۲۷ آگوست ۲۰۲۶
تاریخ عرضه
جمعه ۶ شهریور ۱۴۰۵ برابر با ۲۸ آگوست ۲۰۲۶
  • {{value}}
قیمت:
0 0٪
0 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
گوشی شیائومی ردمی نوت 17 پرو مکس 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت، با نمایشگر 6.83 اینچی AMOLED و نرخ بروزرسانی 120 هرتز عرضه شده است. تراشه Snapdragon 6 Gen 5 در کنار 8 گیگابایت رم، توان پردازشی مناسبی برای اجرای برنامه‌ها، چندوظیفگی و استفاده روزمره فراهم می‌کند. دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال OIS و قابلیت فیلم‌برداری 4K برای ثبت تصاویر و ویدئوهای باکیفیت در نظر گرفته شده است. دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی نیز امکان فیلم‌برداری با وضوح 4K را دارد. این مدل از شارژ سریع سیمی 100 وات پشتیبانی می‌کند و به Wi-Fi 6 و بلوتوث 6.0 مجهز شده است. حافظه داخلی 128 گیگابایتی در کنار 8 گیگابایت رم، فضای مناسبی برای برنامه‌ها و فایل‌های روزمره در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

نقد و بررسی گوشی شیائومی ردمی نوت 17 پرو مکس 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

گوشی Redmi Note 17 Pro Max 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت، نسخه‌ای است که بیشتر برای کاربرانی مناسب است که امکانات اصلی این مدل را می‌خواهند اما نیازی به فضای ذخیره‌سازی خیلی بالا ندارند. نمایشگر بزرگ، باتری پرظرفیت، شارژ سریع و دوربین اصلی مجهز به لرزش‌گیر در این کانفیگ هم حفظ شده‌اند و رم 8 گیگابایتی نیز برای کارهای روزانه عملکرد مناسبی دارد. اگر هنگام خرید گوشی شیائومی بیشتر روی امکانات کلی دستگاه و قیمت نهایی تمرکز دارید تا ظرفیت حافظه، مدل 128/8 می‌تواند اقتصادی‌ترین راه برای انتخاب Redmi Note 17 Pro Max باشد.نقد و بررسی گوشی شیائومی ردمی نوت 17 پرو مکس 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

128 گیگابایت حافظه برای چه نوع کاربری مناسب است؟

حافظه 128 گیگابایتی برای استفاده معمول روزانه ظرفیت قابل قبولی دارد. اگر بیشتر برنامه‌های شما شامل پیام‌رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن‌های بانکی، مسیریاب و چند بازی باشد، این مقدار فضا می‌تواند پاسخگوی نیازتان باشد. با این حال، بخشی از حافظه توسط سیستم‌عامل و برنامه‌های اولیه اشغال می‌شود و تمام ظرفیت اسمی در اختیار کاربر نیست.

اگر زیاد فیلم دانلود می‌کنید، چند بازی بزرگ نصب دارید یا فایل‌های تصویری فراوانی روی گوشی نگه می‌دارید، بهتر است پیش از خرید موبایل به نسخه‌های 256 یا 512 گیگابایتی هم فکر کنید. در مقابل، برای کسی که فایل‌های قدیمی را مرتب منتقل می‌کند یا بیشتر محتوای خود را آنلاین مصرف می‌کند، 128 گیگابایت می‌تواند کاملا قابل استفاده باشد.

تفاوت مهم حافظه 128 گیگابایتی با نسخه‌های بالاتر

نکته‌ای که در این کانفیگ باید به آن توجه شود، نوع حافظه داخلی است. نسخه 128 گیگابایتی از UFS 2.2 استفاده می‌کند، در حالی که مدل‌های 256 و 512 گیگابایتی به UFS 4.1 مجهز هستند. در نتیجه نسخه‌های پرظرفیت‌تر روی کاغذ سرعت بالاتری در خواندن و نوشتن فایل‌ها دارند.

این تفاوت در استفاده ساده مثل تماس یا پیام‌رسانی اهمیت زیادی ندارد، اما هنگام نصب بازی، جابه‌جایی فایل‌های حجیم یا بعضی عملیات سنگین می‌تواند قابل مشاهده باشد. بنابراین نسخه 128 گیگابایتی بیشتر برای کاربری طراحی شده که اولویت او کاهش هزینه خرید است و نه داشتن سریع‌ترین حافظه داخلی.

رم 8 گیگابایت؛ کافی برای برنامه‌های روزمره

این مدل به 8 گیگابایت رم LPDDR5X مجهز شده است. این میزان رم برای باز بودن چند برنامه معمول، استفاده از مرورگر، شبکه‌های اجتماعی، تماس تصویری و برنامه‌های کاری سبک فضای مناسبی فراهم می‌کند.

اگر از گوشی برای کارهای عادی و نیمه‌سنگین استفاده می‌کنید، رم 8 گیگابایت محدودیت آزاردهنده‌ای ایجاد نمی‌کند. اما برای کسی که تعداد زیادی برنامه سنگین را همیشه در پس‌زمینه باز نگه می‌دارد، نسخه رم 12 گیگابایت فضای بیشتری در اختیار سیستم قرار خواهد داد.

صفحه‌نمایش بزرگ برای کسی که محتوای زیادی می‌بیند

نمایشگر 6.83 اینچی AMOLED یکی از ویژگی‌هایی است که این گوشی را برای فیلم دیدن، بازی و شبکه‌های اجتماعی مناسب می‌کند. وضوح 1.5K باعث می‌شود متن و تصویر با جزئیات خوبی دیده شوند و اندازه بزرگ صفحه نیز فضای زیادی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

نرخ نوسازی تا 120 هرتز حرکت در رابط کاربری را روان‌تر می‌کند. پشتیبانی از HDR10+ و Dolby Vision نیز برای تماشای محتوای سازگار مفید است. از طرف دیگر، چنین نمایشگر بزرگی باعث شده خود گوشی نیز ابعاد بزرگی داشته باشد و ممکن است استفاده یک‌دستی برای بعضی افراد راحت نباشد.

Snapdragon 6 Gen 5 در استفاده واقعی چه عملکردی دارد؟

Snapdragon 6 Gen 5 یک تراشه 4 نانومتری است که برای استفاده متعادل طراحی شده است. اجرای برنامه‌های عمومی، تماشای فیلم، شبکه‌های اجتماعی و کار با دوربین بدون مشکل خاصی انجام می‌شود و رم LPDDR5X نیز به روان ماندن عملکرد کمک می‌کند.

برای بازی‌های رایج نیز قدرت مناسبی وجود دارد، اما اگر هدف اصلی شما بازی حرفه‌ای با بیشترین تنظیمات گرافیکی است، این پردازنده در حد تراشه‌های پرچمدار نیست. مزیت این گوشی بیشتر در مجموعه متعادل امکانات آن دیده می‌شود تا قدرت خام پردازشی.

باتری بزرگ و شارژ 100 وات؛ مناسب کاربران پرمصرف

باتری سیلیکون کربنی پرظرفیت یکی از مهم‌ترین نقاط قوت Redmi Note 17 Pro Max 5G است. در بعضی بازارها این مدل با ظرفیت 10000 میلی‌آمپرساعت عرضه شده و همین موضوع آن را برای افرادی که مدت زیادی از گوشی دور از شارژر استفاده می‌کنند جذاب می‌کند.

شارژ سریع 100 وات کمک می‌کند باتری بزرگ دستگاه زمان بسیار زیادی برای شارژ شدن نیاز نداشته باشد. پشتیبانی از شارژ معکوس سیمی تا 27 وات نیز امکان استفاده از گوشی برای تامین انرژی بعضی دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌کند.

دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی برای عکاسی معمول

دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی به لرزش‌گیر اپتیکال مجهز شده است. وجود OIS می‌تواند هنگام عکاسی با دست و مخصوصا در محیط‌هایی که نور کمتر است، به ثبت تصویر ثابت‌تر کمک کند. برای عکس‌های خانوادگی، سفر و شبکه‌های اجتماعی این دوربین امکانات مناسبی دارد.

دوربین فوق عریض 8 مگاپیکسلی برای زمانی کاربرد دارد که بخواهید فضای بیشتری در قاب قرار دهید و دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی نیز برای تماس تصویری و محتوای شبکه‌های اجتماعی مناسب است. اگر زیاد فیلم‌برداری می‌کنید، باید به ظرفیت 128 گیگابایتی توجه بیشتری داشته باشید؛ زیرا ویدئوهای باکیفیت می‌توانند حافظه را سریع‌تر پر کنند.

نسخه 128/8 برای چه کسی ارزش بیشتری دارد؟

این نسخه بیشتر برای کسی مناسب است که به امکاناتی مثل نمایشگر بزرگ، شارژ سریع، باتری قوی و دوربین اصلی OIS اهمیت دارد اما آرشیو بزرگی از فایل و بازی روی گوشی نگه نمی‌دارد. در این شرایط، انتخاب ظرفیت کمتر می‌تواند باعث کاهش هزینه شود بدون اینکه بسیاری از قابلیت‌های اصلی دستگاه حذف شوند.

اگر قرار است گوشی را چند سال نگه دارید و در حذف فایل‌ها چندان منظم نیستید، نسخه 256 گیگابایتی آسودگی بیشتری ایجاد می‌کند. اما اگر استفاده شما کنترل‌شده است و فایل‌های حجیم را جای دیگری ذخیره می‌کنید، ظرفیت 128 گیگابایت همچنان می‌تواند انتخاب قابل قبولی باشد.

نقاط قوت و ضعف Redmi Note 17 Pro Max 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

مزیت این کانفیگ، دسترسی به امکانات اصلی Redmi Note 17 Pro Max با هزینه منطقی‌تر است. در مقابل، حافظه کمتر و استفاده از UFS 2.2 مهم‌ترین تفاوت‌هایی هستند که باید قبل از انتخاب آن نسبت به نسخه‌های پرظرفیت‌تر در نظر بگیرید.

نقاط قوتنقاط ضعف
قیمت منطقی‌تر نسبت به کانفیگ‌های پرظرفیتحافظه 128 گیگابایت برای آرشیو سنگین محدود است
رم 8 گیگابایت LPDDR5X مناسب برای استفاده روزمرهحافظه UFS 2.2 از UFS 4.1 نسخه‌های 256 و 512 گیگابایتی کندتر است
نمایشگر AMOLED با وضوح 1.5K و نرخ نوسازی 120 هرتزاندازه بزرگ گوشی برای همه کاربران راحت نیست
شارژ سریع 100 وات و دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی مجهز به OISپردازنده برای بازی حرفه‌ای در سطح تراشه‌های پرچمدار نیست

قیمت گوشی شیائومی Redmi Note 17 Pro Max 5G ظرفیت 128 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

قیمت نسخه 128/8 زمانی جذاب‌تر است که مطمئن باشید فضای ذخیره‌سازی محدودتر برای استفاده شما کافی خواهد بود. این کانفیگ همان نمایشگر، پردازنده، دوربین و امکانات اصلی مدل را ارائه می‌دهد و بخش مهمی از کاهش هزینه آن به ظرفیت کمتر حافظه مربوط می‌شود.

اگر اختلاف قیمت آن با نسخه 256 گیگابایتی کم باشد، حافظه بالاتر و UFS 4.1 می‌توانند ارزش پرداخت مبلغ بیشتر را داشته باشند. در مقابل، اگر بودجه برایتان اولویت دارد و استفاده سبکی از فضای داخلی دارید، مدل 128/8 انتخاب اقتصادی‌تری خواهد بود.

خرید قسطی گوشی شیائومی Redmi Note 17 Pro Max 5G از فروشگاه گوشی آنلاین

اگر نسخه 128 گیگابایت با رم 8 گیگابایت نیازهای شما را پوشش می‌دهد و ترجیح می‌دهید مبلغ گوشی را به‌صورت یکجا پرداخت نکنید، امکان خرید اقساطی از گوشی آنلاین نیز فراهم است. به این ترتیب می‌توانید همین کانفیگ را با شیوه پرداخت اقساطی تهیه کنید و در عین حال امکانات اصلی Redmi Note 17 Pro Max 5G را در اختیار داشته باشید.

شبکه down
تکنولوژی
GSM / HSPA / LTE / 5G
عرضه down
تاریخ معرفی
پنجشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۵ برابر با ۲۷ آگوست ۲۰۲۶
تاریخ عرضه
جمعه ۶ شهریور ۱۴۰۵ برابر با ۲۸ آگوست ۲۰۲۶
بدنه down
رنگ
مشکی (Black)
بنفش (Purple)
صورتی ابری (Cloud Blush)
سبز (Green)
طلوع اسرارآمیز (Secret Sunrise)
ابعاد
۱۶۳.۴ در ۷۸.۳ در ۸.۶ میلی‌متر
وزن
۲۲۹.۵ گرم
جنس بدنه
شیشه جلو با محافظ Gorilla Glass Victus 2، پنل پشتی پلاستیکی و فریم پلاستیکی
ویژگی‌های بدنه
استاندارد IP68/IP69K، مقاوم در برابر گردوغبار، جت‌های پرفشار آب و غوطه‌وری تا عمق ۱.۵ متر به مدت ۳۰ دقیقه
مقاومت اعلام‌شده توسط سازنده تا عمق ۲ متر به مدت ۷۲ ساعت و مقاومت در برابر سقوط تا ارتفاع ۳ متر
سیم‌کارت
دو نانو سیم‌کارت + دو eSIM، حداکثر دو سیم‌کارت فعال هم‌زمان
صفحه‌نمایش down
نوع نمایشگر
AMOLED با نمایش ۶۸ میلیارد رنگ
اندازه نمایشگر
۶.۸۳ اینچ (۱۱۴.۵ سانتی‌متر مربع)
نسبت نمایشگر به بدنه حدود ۸۹.۵٪
رزولوشن
۱۲۸۰ در ۲۷۷۲ پیکسل، نسبت تصویر ۱۹.۵:۹
تراکم حدود ۴۴۷ پیکسل در هر اینچ
نرخ بروزرسانی
120Hz
محافظ
Corning Gorilla Glass Victus 2 با سختی سطح ۵ در مقیاس موهس
سایر ویژگی‌های نمایشگر
PWM با فرکانس ۳۸۴۰ هرتز، HDR10+، Dolby Vision، روشنایی معمولی ۱۰۶۰ نیت، روشنایی ۲۰۰۰ نیت در حالت HBM و حداکثر روشنایی ۳۵۰۰ نیت
پلتفرم down
سیستم‌عامل
اندروید ۱۶ با رابط کاربری HyperOS 3
تراشه
Qualcomm SM6850 Snapdragon 6 Gen 5 با فناوری ساخت ۴ نانومتری
پردازنده مرکزی (CPU)
پردازنده ۸ هسته‌ای (۴ هسته Cortex-A78 با فرکانس ۲.۶ گیگاهرتز + ۴ هسته Cortex-A55 با فرکانس ۲.۰ گیگاهرتز)
پردازنده گرافیکی (GPU)
Adreno 812
حافظه down
درگاه کارت حافظه
ندارد
حافظه داخلی
128 گیگابایت
حافظه رم
8 گیگابایت
نوع حافظه
UFS 2.2 برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی
UFS 4.1 برای سایر ظرفیت‌ها
دوربین اصلی down
دوربین اول
۵۰ مگاپیکسل، f/1.5، واید ۲۶ میلی‌متری، سنسور 1/1.95 اینچی، پیکسل ۰.۸ میکرومتر، PDAF، لرزشگیر اپتیکال OIS
دوربین دوم
۸ مگاپیکسل، f/2.2، اولتراواید ۱۵ میلی‌متری با زاویه دید ۱۲۰ درجه، سنسور 1/4.0 اینچی و پیکسل ۱.۱۲ میکرومتر
سایر قابلیت‌های دوربین
فلش LED، HDR، پانوراما
فیلم‌برداری
فیلم‌برداری 4K با ۳۰ فریم بر ثانیه و 1080p با ۳۰/۶۰ فریم بر ثانیه، gyro-EIS و OIS
دوربین سلفی down
مشخصات دوربین سلفی
۳۲ مگاپیکسل، f/2.2، واید ۲۲ میلی‌متری، سنسور 1/3.6 اینچی، پیکسل ۰.۶۱ میکرومتر، HDR و پانوراما
مشخصات فیلم‌برداری سلفی
فیلم‌برداری 4K با ۳۰ فریم بر ثانیه و 1080p با ۳۰/۶۰ فریم بر ثانیه، gyro-EIS
صدا down
مشخصات صدا
صدای Hi-Res و Hi-Res Wireless با کیفیت ۲۴ بیت / ۱۹۲ کیلوهرتز
اسپیکر
اسپیکر استریو با Dolby Atmos
جک ۳.۵ میلی‌متری
ندارد
اتصالات down
WLAN
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6، دو بانده، Wi-Fi Direct
بلوتوث
بلوتوث ۶.۰
A2DP، LE
مکان‌یاب (GPS)
GPS، GALILEO، GLONASS، QZSS، BDS (B1I + B1C)
NFC
دارد؛ بسته به بازار یا منطقه عرضه
فرستنده مادون قرمز
دارد
رادیو
ندارد
درگاه اتصال (USB)
USB Type-C 2.0 با پشتیبانی از OTG
قابلیت‌ها down
حسگرها
حسگر اثر انگشت اپتیکال زیر نمایشگر
شتاب‌سنج
ژیروسکوپ
قطب‌نما
حسگر مجاورت
باتری down
مشخصات باتری
باتری سیلیکون-کربن (Si/C Li-Ion) با ظرفیت ۹۲۱۰ میلی‌آمپرساعت در Version 1 و ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپرساعت در Version 2
مشخصات شارژ
شارژ سیمی ۱۰۰ وات
پشتیبانی از PD 3.0 و PPS
شارژ معکوس سیمی ۲۷ وات
پشتیبانی از شارژ بی‌سیم
-
نوع شارژ
شارژ باسیم
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.

محصولات مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آوامهرنازنین (فروشگاه اینترنتی گوشی آنلاین) می‌باشد.
دسته‌بندی محصولات